jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۱۴۴۹   ۲۵ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۴۶

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران از دستگیری اعضای باند چهار نفره سارقان ضبط خودرو و مالخران اموال سرقتی خبر داد و گفت: متهمان به ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: ۲۰ خردادماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع دستگیری یک سارق ضبط خودرو به نام مصطفی که ماموران گشت کلانتری ۱۳۶ فرجام وی را حین سرقت ضبط یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ مشاهده و دستگیر کرده بودند برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی افزود : متهم پس از انتقال به این پلیس در تحقیقات مقدماتی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار کرد با همدستی یکی از دوستانم به نام «سعید» ۱۰۰ فقره ضبط خودرو را سرقت کرده‌ایم.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در پالایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که همدست مصطفی سابقه‌دار و پیش‌تر به جرم سرقت لوازم داخل خودرو دستگیر شده است، تصریح کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه سعید شناسایی و با هماهنگی‌های قضایی، دومین متهم پرونده هم دستگیر شد.

وی افزود: سعید نیز پس از انتقال به پایگاه چهارم به جرم ارتکابی اعتراف و اظهارکرد اموال سرقتی را به دو مالخر به نام های اصغر و محسن که مغازه‌ای در حوالی بازار تهران دارند، فروخته‌اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی هر دو مالخر در مخفیگاهشان در یک عملیات منسجم دستگیر شدند، گفت: مالخران اظهار کردند اموال سرقتی را به سایر شهرستان‌ها ارسال می‌کردند و به عنوان ضبط های دست دوم می‌فروختند.

سرهنگ نثاری در پایان به شناسایی تعدادی از مالباختگان اشاره و اظهارکرد: هر چهار متهم با صدور قرار وثیقه روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر