jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۷۱۰۹۲ ۲۲ تير ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۰

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران:

قطارهای راه‌آهن در هر بار مسافرگیری ضدعفونی می‌شوند

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: عملیات ضد عفونی‌کردن تمام قطارهای مسافری در هر بار مسافرگیری انجام می‌شود، بدین ترتیب که کارکنان راه‌آهن یک بار در مبدا و یک بار در مقصد اقدام به ضدعفونی قطارها می‌کنند.

به گزراش جام جم آنلاین، سعید رسولی روز یکشنبه به ایرنا افزود: سلامت مسافران و کارکنان در بخش حمل‌و نقل ریلی اولویت یک راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران است و همه باید به توصیه‌های ستاد ملی کرونا توجه کنیم.

وی با بیان اینکه پروتکل‌های بهداشتی از جمله رعایت فاصله‌ گذاری اجتماعی در حمل‌و نقل ریلی رعایت می‌شود، گفت: در شرایط کرونا سامانه‌های فروش بلیت اصلاح شده است و اگر مسافران همنام و عضو یک خانواده نباشند هر دو نفر در یک کوپه قرار می‌گیرند.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: هم‌چنین برخی شرکت‌های ریلی در بعضی مسیرها از جمله مسیرهای دور برد، ماسک رایگان توزیع می‌کنند. البته بعد از اجباری شدن استفاده از ماسک، بیشتر مردم این قانون را رعایت می‌کنند اما فروش ماسک در سالن‌های مسافری و ایستگاه‌های راه آهن ادامه دارد و از همه مردم تقاصا می‌کنیم همه تمهیدات لازم را برای سلامت حال خود و سایر مسافران رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، ادامه داد: راه‌آهن ایران در ارتباط با پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از طریق سفر ریلی، هم مورد تشویق وزارت درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت و هم مورد تشویق اتحادیه بین‌المللی راه آهن‌ها قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر