jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۰۷۱۹ ۱۸ تير ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۸

رسانه های مختلف اسپانیایی به خصوص رسانه های نزدیک به بارسلونا بابت پنالتی واضح کاپیتان رئال که از البته از سوی داور گرفته نشد به شدت به فدراسیون فوتبال این کشور می تازند.

به گزارش جام جم آنلاین ، در هفته اخیر لالیگا تیم رئال موفق به شکست بیلبائو شد. پس از به ثمر رسیدن گل رئال مادرید، صحنه ای واضح از یک خطای زشت و شدید درون محوطه جریمه این تیم رخ داد. جایی سرخیو راموس با یک خطای شدید، مچ پای رائول گارسیا را هدف قرار داد اما نه داور مسابقه ونه VAR آن را خطا تشخیص ندادند؛ موضوعی که موجی از اعتراضات هواداران بیلبائو و حتی بارسلونا را در پی داشت.

برخی معتقدند چون در برخورد راموس و رائول گارسیا توپ حضور نداشت، داور و وی ای آر در عدم اعلام پنالتی درست عمل کرده اند ولی آس گزارش داد که در قانون 12 داوری فیفا هرگونه خطا درون محوطه جریمه حتی اگر توپی در میان نباشد، پنالتی محسوب می شود. این قانون اما به طرز عجیبی در اسپانیا اصلاح شده و جمله لزوم در میان بودن توپ بین دو بازیکن اضافه شده است.

به هر حال تبدیل نشدن این خطا به پنالتی باعث ایجاد اعتراضات شدیدی در فوتبال اسپانیا شده است.

خطای زشتی که پنالتی نداشت (عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر