jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۰۳۹۳ ۱۴ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۵

در خبر امروزی که رسانه باشگاه فولادخوزستان منتشر کرد، 11 بازیکن و 5 عضو دیگر تیم دچار ویروس کرونا شده‌اند و احتمالا این تیم باید به قرنطینه برود تا وضعیت این تیم به حالت مطلوب بازگردد.

به گزارش جام جم آنلاین ، شاید 16 عضو کرونایی در فولاد و 8 کرونایی در استقلال باعث تعطیلی مسابقات شود اما هنوز خبری از تیم‌های دیگر مبنی بر وجود بازیکن کرونایی نیست.

ماجرای لیگ‌برتر هنوز مشخص نیست اما شنیده می‌شود که استقلالی‌ها معتقدند که در دیدار مقابل فولاد و از بازیکنان فولاد این ویروس را گرفته‌اند، این صحبت‌ها اما به مذاق مسئولان تیم قرمزپوش اهواز خوش نیامده و شنیده شده در صورت ادعای رسمی استقلالی‌ها در این خصوص، باشگاه فولاد در صورت اثبات نکردن این موضوع از مسئولان باشگاه استقلال شکایت خواهند کرد.

روز گذشته جواد نکونام این مسأله را در مصاحبه‌اش پیش‌بینی کرده بود که استقلالی‌ها پس از آن مدعی شدند که باید لیگ تا پایان ادامه داشته‌ باشد اما هنوز موضع رسمی آبی‌پوشان پس از وجود 8 عضو کرونایی مشخص نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر