jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۹۷۹۸ ۰۷ تير ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۴

در رابطه با فرهاد مجیدی سرمربی معترض استقلال اکنون خبری نسبتا تکراری به گوش برسد.

به گزارش جام جم آنلاین ، با توجه به حمایت باشگاه استقلال از فرهاد مجیدی به نظر می رسید او حداقل از بابت باشگاه خیالش راحت باشد اما گویا اتفاقاتی در این میان وجود دارد که شاید روزهای متفاوتی را برای هواداران رقم بزند. 

 همچنین حاشیه هایی که برای این مربی در دیدار با فولاد و در پی آن انتشار یک پست بحث برانگیز علیه نکونام به وجود آمد و به نظر می رسد فرهاد مجیدی کم کم به دوران پایان حضور خود دراین باشگاه نزدیک می شود چرا که تجربه نشان داده است مجیدی تاب و توان کار کردن در شرایط غیرعادی را ندارد. .

مجیدی پیش از این هم با برخی از اعضای بلندپایه باشگاه مشکلاتی داشت و شنیده می شد که قرار از این تیم برود اما اکنون که اوضاع حادتر شده مسئله جدایی او از جمع آبی پوشان محتمل تر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر