jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۹۷۹۸   ۰۷ تير ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۴

در رابطه با فرهاد مجیدی سرمربی معترض استقلال اکنون خبری نسبتا تکراری به گوش برسد.

به گزارش جام جم آنلاین ، با توجه به حمایت باشگاه استقلال از فرهاد مجیدی به نظر می رسید او حداقل از بابت باشگاه خیالش راحت باشد اما گویا اتفاقاتی در این میان وجود دارد که شاید روزهای متفاوتی را برای هواداران رقم بزند. 

 همچنین حاشیه هایی که برای این مربی در دیدار با فولاد و در پی آن انتشار یک پست بحث برانگیز علیه نکونام به وجود آمد و به نظر می رسد فرهاد مجیدی کم کم به دوران پایان حضور خود دراین باشگاه نزدیک می شود چرا که تجربه نشان داده است مجیدی تاب و توان کار کردن در شرایط غیرعادی را ندارد. .

مجیدی پیش از این هم با برخی از اعضای بلندپایه باشگاه مشکلاتی داشت و شنیده می شد که قرار از این تیم برود اما اکنون که اوضاع حادتر شده مسئله جدایی او از جمع آبی پوشان محتمل تر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر