jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۵۴۰ ۰۳ تير ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۳

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

5 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل حصارک، گفت: در محورهای چالوس‌، هراز و فیروزکوه‌، آزادراه تهران - شمال هم‌اکنون تردد روان است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر بیشتر محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد 2287 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 2.5 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها، 16.4 درصد، بیشترین ‌تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل حصارک

محرابی‌نیا بیان کرد: در حال حاضر‌ تردد در محورهای چالوس‌، هراز و فیروزکوه‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

‌وی با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل حصارک، از بروز ‌ترافیک نیمه سنگین حدفاصل ساسانی تا پل فردیس در این آزادراه خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

پرترددترین جاده‌های کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود‌‌:‌ در شبانه‌روز گذشته در‌ آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج -قزوین‌ و آزادراه تهران-کرج‌ بیشترین تردد ثبت شد.

 5 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

وی اظهار داشت‌‌: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور فرعی شمشک-دیزین‌، محور خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان و‌ ‌محور قزوین-همدان در کیلومتر 110‌‌ ‌‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر