jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۰۰۳   ۲۶ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۶

پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با توجه به تعطیلی روز چهارشنبه ۲۸ خرداد و تعطیلات پایان هفته و نیز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور را در برخی محورها اجرا می‌کند.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، جزییات محدودیت‌ های ترافیکی تعطیلات پایان هفته به شرح ذیل است:

- تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳۱ خرداد ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

- تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کرج - چالوس

الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس همچنان ممنوع است.

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه الی ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزاد راه تهران - شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه الی ساعت دو بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

پ - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه، جمعه و شنبه تاریخ های ۲۹، ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه الی ساعت دو بامداد روزهای بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای فوق الی دو بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

محور هراز

الف - تردد همه تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع است.

ب - تردد همه کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه الی ساعت دو روز یکشنبه یکم تیر ماه از محور هراز ممنوع است.

پ - تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای جمعه و شنبه تاریخ های ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه الی ساعت دو روز شنبه و یکشنبه (۳۱ خرداد و یکم تیر ماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه (۳۰ و ۳۱ خرداد ماه) الی ساعت دو بامداد روز بعد در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه است.

در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها