jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۸۹۹۶ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۱

گزارش ها حاکی از این است که سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل ایبار حسابی سر بازیکنان تیمش فریاد کشیده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، رئال مادرید در آغاز دوباره لالیگا سه بر یک موفق به شکست تیم ایبار شد.  زین‌الدین زیدان در پایان بازی و در رختکن رئال با عصبانیت از بازیکنانش انتقاد کرده و آنها را با خاطر عملکردشان در نیمه دوم بازی مستحق سرزنش دانسته.

بر اساس این گزارش، کادر فنی و بازیکنان رئال هر دو از بازی تیم‌شان در نیمه اول راضی بودند ولی عملکرد رئال در نیمه دوم باعث ناراحتی کادر فنی و به خصوص زیزو شده است. زیدان اما در کنفرانس خبری ناراحتی خود را نشان نداد اما در حرفهایش نشانه‌هایی از آن را می‌توان دید. جایی که زیدان به خبرنگاران گفت: «ما در نیمه اول از هر نظر خیلی خوب بودیم و در نیمه دوم می‌شود گفت که شل گرفتیم».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر