jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۸۴۸۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۵

120 میلیارد تومان. این مبلغی است که سوءمدیریت شدید در فدراسیون فوتبال و البته زد و بند آقازاده ها، دلال ها و یک موسسه به اصطلاح فرهنگی روی دست ورزش ایران گذاشته است.

به گزارش جام جم آنلاین ، فدراسیون فوتبال ایران طبق اسناد و احکام غیررسمی 120 میلیارد تومان به مارک ویلموتس یکی از بدترین مربیان خارجی تاریخ فوتبال ایران بدهی دارد.   ویلموتس در حالی به ایران آمد که لقب «خوک جنگی» رسانه های هلندی و بلژیکی را یدک می کشید اما الان مشخص است که این لقب فقط برای جنگیدن با فوتبال ایران برای گرفتن پولی است که حتی یک صدم آن را لیاقت ندارد.

مسئولان فدراسیون فوتبال ایران در شاهکار تاریخی خود قراردادی با ویلموتس بسته بودند که از هر طرف فسخ می شد فدراسیون باید غرامت می داد.

ویلموتس که در بدو ورود به ایران از سوی تاج «مرد نجیب» توصیف شده بود بر اساس خبر یک منبع آگاه اکنون پیام نانجیبانه ای را از بلژیک ارسال کرده است. او گفته تمامی طلب خود را می خواهد و تخفیف نمی دهد. به این ترتیب او با دو شکست تلخ و سنگین در مقدماتی جام جهانی و در حالی که تقریبا ایران را از جام جهانی محروم کرده به اندازه کل مربیان تاریخ فوتبال ایران دستمزد دریافت می کند.

ویلموتس کلا 33 روز در تهران حضور داشت و بابت این 33 روز ۴۰ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان پاداش گرفته است و حالا باقی مانده قرارداد خود را هم میخواهد.

صد البته هنوز ویلموتس برنده این جنگ حقوقی با فدراسیون فوتبال نشده و اندک امیدی وجود دارد که این مربی نالایق که فوتبال ایران را تقریبا از جام جهانی آتی محروم کرده دیگر پولی نگیرد اما قطعا نالایق تر از این کاسب بلژیکی افرادی هستند که در فدراسیون فوتبال حیرت انگیزترین قرارداد تاریخ فوتبال را با این مربی انعقاد کردند تا قرارداد ترکمنچای دیگر به تاریخ بپیوندد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر