jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۹۹۷ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۵

در بیانات اخیر رهبر انقلاب ، از کلید واژه «دولت جوان حزب اللهی» سخن گفته شد. این کلید واژه پیشتر نیز مطرح شده بود و ایشان از مردم و مسئولین خواسته بودند با روی آوردن به جوان گرایی، زمینه روی کار آمدن این دولت را فراهم آورند.

احمد کریمی اصفهانی، دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار و فعال اصول گرا در گفتگو با جام جم آنلاین ، گفت: «دولت جوان حزب اللهی همان دولتی است که می تواند در طراز جمهوری اسلامی باشد».

اصفهانی با اشاره به وجود نابسامانی های بسیار در سطح کشور عنوان کرد: « رهبری دولتی را مدنظر دارند که بتواند عدالت را در جامعه به وجود بیاورد. فاصله طبقاتی زیاد شده و این مسئله بسیار نگران کننده است».

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف سرکار آمدن دولت مذکور را زمینه ساز حل مشکلات کشور دانست و ویژگی¬های آن را اینطور برشمرد: «این دولت باید از ولایت تبعیت داشته باشد و از نظر سطح علمی در بالاترین مرتبه باشد. در راستای احکام اسلام ناب حرکت کند و به جای ملاک قرار دادن خود، مردم را در نظر داشته باشد».

وی همراهی و رضایت مردم را شرط تشکیل و بقای نظام اسلامی اعلام کرد و دولت جوان حزب اللهی را دولتی خواند که می تواند سطح رضایت مردم در جامعه را بالا ببرد.

این فعال اصول گرا با عنوان این مطلب که منظور از این دولت فقط قوه مجریه نیست، اظهار داشت: « این ویژگی باید در سه قوه باشد و مجموعه قوا و نظام بایست در جهت حل مشکلات متحد شوند».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر