jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۵۵۸ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۸

گروهی از افسران پلیس آمریکا در ایالت کنتاکی، در جریان جست‌‌وجوی یک مظنون، یک دختر سیاه‌پوست را به اشتباه به قتل رساندند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، امروز (چهار‌شنبه)، زمانی که سه افسر پلیس از ایالت کنتاکی، به دنبال مظنونی در شهر «لوئی ویل» این ایالت بودند، به اشتباه وارد خانه‌ای شده و یک دختر سیاه‌پوست را به قتل رساندند.

پلیس ایالت کنتاکی بعد از حادثه و در جریان یک کنفرانس خبری گفت که این سه افسر پلیس، چندین بار زنگ درب را زده بودند و حضور خود را به عنوان پلیس، به همراه مجوز تفتیش خانه اعلام کردند. اما این افسران در نهایت مجبور شدند با زور وارد خانه شوند و بلافاصله بعد از ورود به خانه با شلیک گلوله روبه‌رو شدند.

مرگ این دختر سیاه پوست، توجه بسیاری را در سراسر آمریکا به خود جلب کرد. وکیلی که خانواده این دختر سیاه‌پوست بعد از قتل وی فراخواندند، قتل او را «یک کشتار غیرمنطقی» خواند. وکیل خانوادگی این دختر سیاه در پیامی توئیتری نوشت: «ما از خانواده این دختر جوان در گرفتن پاسخ از اداره پلیس لوئی ویل حمایت می‌کنیم.»

بر اساس ادعای خانواده این دختر سیاه پوست 26 ساله، این حادثه زمانی اتفاق افتاد که وی در اتاق خواب خود حضور داشت و این سه افسر پلیس، که به دنبال مظنونی دیگر در ناحیه‌ دیگری از شهر بودند، بدون اینکه زنگ درب را بزنند و اعلام کنند که پلیس هستند، وارد خانه شدند. همسر این دختر جوان، بعد از خروج از اتاق خواب به تصور اینکه جنایت‌کاران وارد خانه شده‌اند به پلیس زنگ می‌زند.

به ادعای افسر پلیس، همسر وی، به این افسران پلیس شلیک کرد. طبق ادعای خانواده این دختر جوان، همسر وی برای اسلحه خود مجوز داشته است.

در طرح دعوی که خانواده این دختر جوان به دادگاه ارائه کرده‌اند عنوان شده که این سه افسر پلیس کورکورانه به اطراف خود شلیک کردند.

سه افسر پلیس به این دختر جوان سیاه‌پوست، هشت بار شلیک و همسر او را نیز دستگیر می‌کنند.

این افسران پلیس توسط اداره پلیس این شهر شناسایی و در جریان کنفرانس خبری معرفی شدند. این افراد در انتظار نتیجه بررسی این حادثه خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر