jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۴۸۹ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۵

بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در تازه‌ترین بیانیه خود اظهار داشت: کارمندان این شرکت تا هر وقت که مایل باشند می‌توانند از خانه کار کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری فارس، جک دروسی، بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در تازه‌ترین بیانیه خود اظهار داشت: کارمندان این شرکت تا هر وقت که مایل باشند می‌توانند از خانه کار کنند. 
 
دروسی با این بیانیه جدید تأیید کرده است که بسیاری از کارها، نیاز به حضور در شرکت ندارد و پس از پایان شیوع ویروس کرونا، دورکاری می‌تواند ادامه داشته باشد.
 
بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری نظیر گوگل و فیس‌بوک مدتی است که دورکاری کارمندان خود را به عنوان روشی برای کاهش شیوع ویروس کرونا انتخاب کرده‌اند، اما توییتر یک قدم از آنها جلوتر است و تصمیم دارد تعداد زیادی از کارمندان را به طور نامحدود دورکار کند. 
 
این شبکه اجتماعی به BuzzFeed News تأیید کرده است که به بسیاری از کارمندان اجازه می‌دهد تا به طور نامحدود از خانه کار کنند؛ برخی از افراد باید برای نگهداری سرور و سایر فعالیت‌ها حضور یابند اما کسانی که می‌توانند از راه دور کار  کنند، این مجوز را دارند که دورکاری را انتخاب کنند. 
 
به نظر می‌رسد توییتر به دنبال آن است که در طولانی‌مدت هزینه شرکت خود را با عدم حضور کارمندان کاهش دهد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر