jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۴۸۹   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۵

بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در تازه‌ترین بیانیه خود اظهار داشت: کارمندان این شرکت تا هر وقت که مایل باشند می‌توانند از خانه کار کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری فارس، جک دروسی، بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در تازه‌ترین بیانیه خود اظهار داشت: کارمندان این شرکت تا هر وقت که مایل باشند می‌توانند از خانه کار کنند. 
 
دروسی با این بیانیه جدید تأیید کرده است که بسیاری از کارها، نیاز به حضور در شرکت ندارد و پس از پایان شیوع ویروس کرونا، دورکاری می‌تواند ادامه داشته باشد.
 
بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری نظیر گوگل و فیس‌بوک مدتی است که دورکاری کارمندان خود را به عنوان روشی برای کاهش شیوع ویروس کرونا انتخاب کرده‌اند، اما توییتر یک قدم از آنها جلوتر است و تصمیم دارد تعداد زیادی از کارمندان را به طور نامحدود دورکار کند. 
 
این شبکه اجتماعی به BuzzFeed News تأیید کرده است که به بسیاری از کارمندان اجازه می‌دهد تا به طور نامحدود از خانه کار کنند؛ برخی از افراد باید برای نگهداری سرور و سایر فعالیت‌ها حضور یابند اما کسانی که می‌توانند از راه دور کار  کنند، این مجوز را دارند که دورکاری را انتخاب کنند. 
 
به نظر می‌رسد توییتر به دنبال آن است که در طولانی‌مدت هزینه شرکت خود را با عدم حضور کارمندان کاهش دهد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر