jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۴۷۹ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۷

بسیاری از پزشکان می گویند بازگشت های لیگ های فوتبال حتی اگر کرونا فروکش هم کرده باشد درست نیست اما با این حال لیگ های اروپایی قرار است آغاز شوند.

به گزارش جام جم آنلاین ، دولت ایتالیا مجوز آغاز تمرینات تیم های سری آ و سایر دسته ها را صادر کرده و به زودی این لیگ ها از سر گرفته می شوند. این مسئله با مخالفت بسیاری روبرو شده است. 

اما هواداران فوتبال در شهر تورین ایتالیا به هیچ عنوان از آغاز فوتبال در این کشور راضی نیستند. 

آنها روی یک بنر نوشتند: «هزاران کشته در هر شهر، اما شما به فکر آغاز دوباره سری‌آ هستید.»

کشور ایتالیا به دلیل پاندمیک کرونا قربانیان بسیار زیادی دارد. تا امروز 30 هزار و 911 نفر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند. این همه آدم مُرد، شما به فکر فوتبال هستید؟‌(عکس)

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر