jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۳۹۹ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۳

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: خودروهای فاقد معاینه فنی روزی 50 هزار تومان جریمه می شوند.

به گزارش جام جم آنلاین، سعید قیصر در گفتگو با فارس اظهار داشت: خودروهای بدون معاینه فنی توسط پلیس جریمه می‌شوند.

وی یادآور شد: تا 15 اردیبهشت ماه خودروهای بدون معاینه فنی جریمه نمی‌شدند ولی از 16 اردیبهشت خودروهای بدون معاینه فنی روزی 50 هزار تومان از سوی پلیس جریمه می شوند.

قیصر بیان داشت: در حال حاضر 624 مرکز معاینه فنی در کشور فعال است که می‌توانند افراد واجد شرایط نسبت به دریافت برگه معاینه فنی اقدام کنند

مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور اظهار داشت: 4 میلیون خودرو به خودروهای مشمول معاینه فنی در کشور اضافه شدند که تاکنون تعدادی از آنها نسبت به اخذ معاینه فنی اقدام کرده‌اند.

قیصر گفت: از روز 16 اردیبهشت ماه تا کنون مراجعه به مراکز معاینه فنی خودروها 30 درصد افزایش یافته است و با تمهیدات صورت گرفته شاهد صف‌های طولانی برای اخذ برگه معاینه فنی نبوده‌ایم.

وی تاکید کرد: با اجرای سامانه سیم‌فا، صدور برگه‌ های معاینه فنی کاملا مکانیزه انجام میَ‌شود و امکان جعل آن به میزان بالایی کاهش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر