jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۷۷ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۴

انفجار بمب کنارجاده‌ای در نزدیکی مرز مشترک پاکستان با ایران به کشته‌شدن ۶ مرزبان پاکستانی منجر شد.

به گزارش جام جم آنلاین از  خبرگزاری تسنیم به نقل از تاس، منابع پاکستانی از کشته شدن 6 سرباز این کشور در انفجاری در یک منطقه مرزی با ایران خبر دادند.
 
منابع رسانه‌ای پاکستان نیز گزارش دادند که بر اثر انفجار بمب کنارجاده‌ای در منطقه «بولدا» در نزدیکی مرز مشترک با ایران، 6 سرباز پاکستانی کشته شدند و یک نفر دیگر هم زخمی شد.
 
دفتر اطلاع‌رسانی ارتش پاکستان روز جمعه اعلام کرد که این حادثه هنگام بازگشت نیروهای مرزی از مأموریت گشت‌زنی به پایگاه خود در 14کیلومتری مرزهای این کشور با ایران رخ داد.
 
دفتر اطلاع‌رسانی ارتش پاکستان تأکید کرد که این بمب کنارجاده‌ای از طریق دستگاه کنترل از راه دور منفجر شد.
هنوز هیچ گروهی مسئولیت وقوع این انفجار را به‌عهده نگرفته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر