jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۶۵۹۷۴   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۹:۳۲

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد؛

توقف فعالیت اتوبوس‌های فاقد معاینه فنی از سوم خرداد

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: همه اتوبوس‌های تهران تا سوم خرداد معاینه فنی می‌شوند و پس از این تاریخ اتوبوسی که معاینه فنی نداشته باشد، مجاز به نقل و انتقال مسافران نیست.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، محمود ترفع، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره انجام معاینه فنی اتوبوس‌های پایتخت اظهار داشت: 2400 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی در نوبت معاینه فنی قرار دارند همچنین سهمیه جداگانه‌ای برای سامانه‌های اتوبوسرانی در نظر گرفته شده که هر روز اتوبوس‌ها بر اساس این سهمیه به مراکز معاینه فنی اعزام می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده کل اتوبوس‌های تهران تا سوم خرداد معاینه فنی می‌شوند، خاطر نشان‌کرد: هر اتوبوسی که تا سوم خرداد معاینه فنی نشده باشد، مجاز به فعالیت در ناوگان نخواهد بود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه روند انجام معاینه فنی ناوگان اتوبوسرانی تهران شتاب گرفته است، گفت: روزانه بیش از 200 دستگاه اتوبوس در تهران با اعزام به مراکز مربوط، معاینه فنی می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها