jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۶۵۹۷۴ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۹:۳۲

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد؛

توقف فعالیت اتوبوس‌های فاقد معاینه فنی از سوم خرداد

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: همه اتوبوس‌های تهران تا سوم خرداد معاینه فنی می‌شوند و پس از این تاریخ اتوبوسی که معاینه فنی نداشته باشد، مجاز به نقل و انتقال مسافران نیست.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، محمود ترفع، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره انجام معاینه فنی اتوبوس‌های پایتخت اظهار داشت: 2400 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی در نوبت معاینه فنی قرار دارند همچنین سهمیه جداگانه‌ای برای سامانه‌های اتوبوسرانی در نظر گرفته شده که هر روز اتوبوس‌ها بر اساس این سهمیه به مراکز معاینه فنی اعزام می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده کل اتوبوس‌های تهران تا سوم خرداد معاینه فنی می‌شوند، خاطر نشان‌کرد: هر اتوبوسی که تا سوم خرداد معاینه فنی نشده باشد، مجاز به فعالیت در ناوگان نخواهد بود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه روند انجام معاینه فنی ناوگان اتوبوسرانی تهران شتاب گرفته است، گفت: روزانه بیش از 200 دستگاه اتوبوس در تهران با اعزام به مراکز مربوط، معاینه فنی می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر