jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۷۳۴ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۴۸

در حالی که گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر طی هفته‌های آینده شنیده می‌شود، اما تاکنون ستاد ملی مبارزه با کرونا موضع رسمی خود در این باره را اعلام نکرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ،کیانوش جهانپور، سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در این باره می‌گوید: «در پروتکل آمده که در شرایط فعلی مشاغل یا صنوف کم‌خطر یا ضروری می‌توانند بازگشایی شوند. من اما ندیدم که باشگاه‌های حرفه‌ای ورزشی، جزء پروتکل‌هایی باشند که مجوز بازگشایی دارند.»

محسن فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و مسؤول تدوین پروتکل‌ها نیز با تأیید این موضوع به ایران ورزشی گفته: «قرار بر این شد بعد از ۷ خرداد بازنگری و کارشناسی صورت بگیرد و در این زمینه تصمیم‌گیری شود، اما تا این لحظه هیچ تصمیمی مبنی بر ممنوعیت یا راه‌اندازی دوباره بازی‌ها گرفته نشده و تا بعد از ماه مبارک رمضان این اتفاق نخواهد افتاد.»

با این وجود در شب‌های ماه رمضان نباید منتظر برگزاری مسابقات فوتبال باشیم، اما در صورتی که طی روزهای آینده ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره زمان شروع بازی‌ها تصمیم‌گیری کند و مجوز آغاز لیگ را بدهد، احتمالا تیم‌ها نیز تمرینات‌شان را نهایتا تا یک هفته آینده از سر بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر