jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۲۸۹ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۹

به پایان اولین هفته از ماه رمضان نزدیک شده ایم و رقابتی بین سریال ها و برنامه های رمضانی شکل گرفته است. چهار سریال مختلف در فضاهای متفاوت روی آنتن شبکه های سیما رفته است که هر یک مخاطبان خاص خود را پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان در شبکه یک، سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری در شبکه دو، سریال «#سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست در شبکه سه و سریال «پدرپسری» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی در شبکه پنج، آثاری هستند که این شب ها مخاطبان زیادی را بعد از سفره های افطار پای خود نشانده اند.
سریال هایی که هر یک از بازیگران متنوعی بهره گرفته اند و یا از نقاط قوت و امتیازهایی برخوردار هستند که مخاطب آنها را دنبال کند.

در عین حال شاید برای مخاطبان سریال ها هم جالب باشد که بدانند کدام سریال بیشترین طرفدار را دارد و یا مردم بیشتر قصه کدام مجموعه را دنبال می کنند.
این رتبه بندی براساس آمار موجود در سایت تلوبیون است که تعداد بازدیدهای هر محصول را ارائه می کند.

«بچه مهندس» در رتبه اول تماشای سریال ها قرار دارد که شاید یک دلیلش این باشد که مثل خیلی از برندهای دیگر که در چند وقت گذشته شاهد بودیم رسیدن این سریال به فصل سوم و آشنایی مخاطب با آن در این رتبه اولی بودن بی تاثیر نباشد.

بعد از «بچه مهندس» سریال «زیرخاکی» با اختلافی بسیار کم در جایگاه دوم قرار دارد که شاید یک دلیلش فضای طنز آن و دیگری بازیگرانش باشند.

همچنین در جایگاه بعدی سریال «پدر پسری» با اختلاف زیاد است که این مجموعه نیز از فضایی طنز و کمدی های موقعیت برخوردار است.

و آخرین رتبه در میان سریال های رمضانی به «سرباز» اختصاص دارد که شاید در قسمت های بعد بتواند این جایگاه را تغییر داده و بالاتر بیاید.

لازم به ذکر است که آمار مخاطبان این سریال ها در تلوبیون به شرح زیر است: سریال بچه مهندس با 292 هزار، زیرخاکی با 268 هزار، پدر پسری با 79 هزار و سرباز با 67 هزار مخاطب در چند روز گذشته دیده شده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر