jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۲۲۴ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۰

نخست وزیر ژاپن تاکید کرد او هیچ گاه اعلام نکرده است که کشورش هزینه تعویق یک ساله بازیهای المپیک را خواهد داد.

به گزارش جام جم آنلاین ، ایسنا نوشت: شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن، گفت که وی به کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) قول نداده است که این کشور به دلیل تعویق المپیک در توکیو از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ به دلیل همه گیری ویروس کرونا هزینه‌های اضافی را تامین خواهد کرد. این سیاستمدار روز سه‌شنبه (امروز) این سخنان را در پارلمان این کشور گفت.

رییس دولت گفت: "من هیچ وعده‌ای مبنی بر تحمل هزینه‌های اضافی از سوی ژاپن نداده‌ام. این درست نیست."

وی بار دیگر تأکید کرد که ژاپن تمام تلاش خود را خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که بازی‌های المپیک سال آینده بعد از برتری بشریت بر ویروس کرونا برگزار می‌شود.

 در تاریخ ۲۰ آوریل، مطالب مربوط به تعویق المپیک در وب سایت IOC ظاهر شد. در این بیانیه آمد: "شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن، موافقت کرده است که ژاپن هم‌چنان هزینه‌هایی را که طبق شرایط توافق برای سال ۲۰۲۰ متحمل شده است ، تأمین کند." در همان روز ، IOC این بخش از متن را حذف و پیام اطلاعات را بازنویسی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر