jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۱۳۸ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۳

ستاره سابق تیم ملی برزیل در اولین مصاحبه مفصل خود بعد از آزادی از زندان، گفت: اصلا فکر نمی کردم که روزی به زندان بروم.

به گزارش جام جم آنلاین ، رونالدینیو، ستاره سابق تیم ملی برزیل و بارسلونا در اولین مصاحبه خود بعد از 32 روز زندانی شدن در پاراگوئه و آزادی در با سایت « ABC Color» پاراگوئه، گفت: وقتی متوجه شدم مدارک پاسپورتم جعلی است، غافلگیر شدم. هدف ما همکاری با قانون برای رسیدن به حقیقت است. از روز اول تا الان همه چیز را توضیح دادم و هر چه از من خواستند را پاسخح دادم.

وی درباره اینکه شنید باید به خاطر این جرم به زندان برود، گفت: واقعا بهت زده بودم. اصلا فکر نمی کردم که روزی این اتفاق برایم بیفتد. همیشه تلاش کردم در بهترین سطح حرفه ای کار کنم و در فوتبال همیشه خندان باشم. با وجود اینکه من با این اتهام دستگیر شده بودم ولی مردم پاراگوئه نسبت به من محبت زیادی داشتند.

جادوگر فوتبال دنیا ادامه داد: من انسان با ایمانی هستیم و دعا می کنم که همیشه چیز زودتر بر وفق مراد به پایان برسد.  اولین چیزی که می خواهم بگویم این است که باید به مادرم محبت کنم چون در این مدت به خاطر کرونا و حوادث ایجاد شده برای من بسیار اذیت شده است.

برنده توپ طلای 2005 2 ماه پیش به همراه برادرش در پاراگوئه با پاسپورت جعلی دستگیر و راهی زندان شدند. رونالدینیو 2 هفته پیش از زندان آزاد شد و در یک هتل در پاراگوئه حبس خانگی شد تا به پرونده اش رسیدگی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر