jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۰۸۸ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۳

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید، این فدراسیون از سرمربی سابق تیم ملی شکایت کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، ایسنا نوشت:مهدی محمدنبی درباره آخرین وضعیت فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: طی ماه‌های آینده اساسنامه اصلاح خواهد شد و نگرانی‌ها برطرف می‌شود. کاندیداهای ریاست هم باید شرایطی را داشته باشند. اما در کل بستر فراهم است تا اهالی ورزش بیایند و فعالیت کنند.

نبی درباره تیم ملی فوتبال ایران و پرونده ویلموتس هم، گفت: پرونده در کمیته انضباطی فیفا در جریان است. او شکایت کرده که همزمان شکایت متقابل از سوی فدراسیون فوتبال هم انجام شده است. وکیل پرونده لایحه‌ای ارسال کرده است و باید منظر رسیدگی باشیم. تا این لحظه نامه‌ای برای حضور ما ارسال نشده است چون مسئولان فیفا به خاطر شرایط کرونا، دنبال دورکاری هستند. در کل معتقدم ویلموتس جایزه‌بگیر است.

وی درباره پرونده باشگاه‌های ایرانی در فیفا هم گفت: در ۱۰ روز گذشته با ۱۵ باشگاهی که در فیفا پرونده دارند جلسه گذاشتیم. یکی از اشکالات این است که قراردادها باید در بخش حقوقی باشگاه بررسی شوند که حقوق بین‌الملل را خوب بدانند. ما افرادی را داریم که می‌توانند کمک کنند. باشگاه‌ها باید حرف این افراد را گوش کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر