jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۸۵۵ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۵

نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد آمریکایی ها تنها 59 درصد از مواد غذایی خریداری شده را مصرف می‌کنند.

به گزارش جام جم انلاین از خبرگزاری فارس ، نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد آمریکایی‌ها تنها ۵۹ درصد از مواد غذایی خریداری شده را مصرف می‌کنند.

این بررسی حاکی از آن است،  شهروندان آمریکایی هر سال بیشتر از هزینه‌های املاک، بنزین یا لباس، درآمد خود  را صرف هدر دادن مواد غذایی می‌کنند.

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها هر روز ۳.۶۲ دلار برای غذایی که هرگز نخوردند، صرف می‌کنند؛ این رقم بالغ بر یک هزار و سیصد دلار در سال و هزینه‌ای بیش از مالیات‌های گاز  یا ملک است.

این یافته‌ها تخمین می‌زند، میزان هدررفت غذای آمریکایی‌ها تقریباً سه برابر بیش از مطالعات قبلی باشد؛ پژوهش جدید توسط زاک کنراد از گروه علوم بهداشتی دانشگاه ویلیام و مری انجام شده و نشان داد که به طور متوسط ​​آمریکایی تنها ۵۹ درصد از مواد غذایی که در هر روز مشخص می‌کنند، مصرف می‌کنند و بقیه آنها به هدر می‌رود.

تحقیق صورت گرفته براساس داده‌های مربوط به میزان مصرف مواد غذایی برای ۳۹ هزار و ۷۵۸ بزرگسال آمریکایی بالای ۲۰ سال انجام شد که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۶ و برگرفته از بررسی ملی آزمایشات بهداشت و تغذیه است.

کنراد این داده‌ها را با انواع دیگر اطلاعات عمومی در مورد زباله‌های مواد غذایی و قیمت مواد غذایی ترکیب کرد تا الگوی خود را برای مصرف متوسط ​​ایجاد کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر