jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۸۵۵ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۵

نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد آمریکایی ها تنها 59 درصد از مواد غذایی خریداری شده را مصرف می‌کنند.

به گزارش جام جم انلاین از خبرگزاری فارس ، نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد آمریکایی‌ها تنها ۵۹ درصد از مواد غذایی خریداری شده را مصرف می‌کنند.

این بررسی حاکی از آن است،  شهروندان آمریکایی هر سال بیشتر از هزینه‌های املاک، بنزین یا لباس، درآمد خود  را صرف هدر دادن مواد غذایی می‌کنند.

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها هر روز ۳.۶۲ دلار برای غذایی که هرگز نخوردند، صرف می‌کنند؛ این رقم بالغ بر یک هزار و سیصد دلار در سال و هزینه‌ای بیش از مالیات‌های گاز  یا ملک است.

این یافته‌ها تخمین می‌زند، میزان هدررفت غذای آمریکایی‌ها تقریباً سه برابر بیش از مطالعات قبلی باشد؛ پژوهش جدید توسط زاک کنراد از گروه علوم بهداشتی دانشگاه ویلیام و مری انجام شده و نشان داد که به طور متوسط ​​آمریکایی تنها ۵۹ درصد از مواد غذایی که در هر روز مشخص می‌کنند، مصرف می‌کنند و بقیه آنها به هدر می‌رود.

تحقیق صورت گرفته براساس داده‌های مربوط به میزان مصرف مواد غذایی برای ۳۹ هزار و ۷۵۸ بزرگسال آمریکایی بالای ۲۰ سال انجام شد که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۶ و برگرفته از بررسی ملی آزمایشات بهداشت و تغذیه است.

کنراد این داده‌ها را با انواع دیگر اطلاعات عمومی در مورد زباله‌های مواد غذایی و قیمت مواد غذایی ترکیب کرد تا الگوی خود را برای مصرف متوسط ​​ایجاد کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر