jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۶۰۵ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۶

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد تمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به میزبانی یک کشور برگزار می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، فارس نوشت:داتو، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در مصاحبه با نشریه «الریاضیه» عربستان، گفت: نزدیک ترین گزینه برای ازسرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگزاری این بازی ها به صورت متمرکز در ماه آگوست(مرداد) است. یک کشور در غرب آسیا برای میزبانی از این مسابقات اعلام آمادگی کرد که نمی توانیم نام آن را فاش کنیم. قرار است مسابقات 4 گروه غرب آسیا در این کشور برگزار شود.

وی افزود: ما همچنان به مشاوره با طرف های ذی نفع ادامه می دهیم تا بتوانیم گزینه های مورد نظر برای تکمیل بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2020 را بررسی کنیم. در عین حال نیز در این گزینه به سلامتی بازیکنان و هواداران نیز توجه می کنیم.

دبیرکل AFC در پاسخ به سوال درباره مجازات فدراسیون هایی که با وجود شیوع کرونا مسابقاتشان را ادامه می دهند و باشگاه هایی که بازیکنانشان را مجبور به کاهش دستمزدشان در این ایام می کنند، گفت: من به این سوال شما پاسخی نمی دهم. آسیا قاره ای پهناور است و هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است. ما به تصمیم گیری فدراسیون ها و دولت هر کشور احترام می گذاریم.

داتو در پایان درباره مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 گفت: این مسابقات زیرنظر فیفا است و AFC نیز جزوی از این ارگان محسوب می شود. به همین خاطر تاریخ این بازی ها از سوی فیفا صادر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر