jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۶۴۵۵۴   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۲۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ارسال لیست بیش از ۱۷ میلیون سرپرست خانوار برای دریافت وام یک میلیون تومانی به سازمان هدفمندی یارانه‌ها خبر داد.

 

به گزارش جام جم آنلاین، «محمد شریعتمداری» روز سه شنبه در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: پس ازبررسی پیامک‌های متقاضیان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی ویژه کرونا، ظهر امروز (سه شنبه) لیست۱۷ میلیون و۱۵۳ هزار و ۲۱ سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد.

وی افزود: با اقدام بانک مرکزی ازظهر فردا (چهارشنبه) وام یک میلیون تومانی به حساب مردم واریز شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان نوشت: واریز درخواست‌های دریافتی پس از امروز نیز از دهم اردیبهشت انجام می شود .

به گزارش ایرنا، دولت تصمیم گرفته تا علاوه بر پرداخت ٧۵ هزار میلیارد تومان وام به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا مبلغ یک میلیون تومان از محل منابع بانکی به صورت قرض الحسنه به حساب یارانه بگیران که ٢٣ میلیون خانوار هستند، واریز شود.

سرپرستان خانوار که یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومان دریافت می‌کنند از روز ۲۷ تا ۳۱ فروردین ماه فرصت داشتند درخواست خود را به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند که با توجه به اینکه ۲.۵ میلیون سرپرست خانوار نتوانستند اینکار را انجام دهند، این مهلت تا هفتم اردیبهشت ماه تمدید شد.
وزارت کار لیست ۱۷ میلیون خانوار را به سازمان‌ هدفمندی یارانه فرستاد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها