jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۴۲۴ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۶

مهاجم پرتغالی دوباره در بحران کرونا حاشیه ساز شد و این بار در یک جشن تولد شرکت کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایسنا نوشت: ایتالیا همچنان به عنوان یکی از کشورهایی محسوب می شود که بیش از همه از بحران کرونا آسیب دیده است. کالچو یکی از نخستین رقابت های فوتبال بود که تعلیق شد چون تست اغلب بازیکنان یوونتوس مثبت اعلام شد. یک ماه بعد زمانی که هنوز فوتبال در این کشور متوقف مانده است تصاویری از رفتارهای نامناسب کریستیانو رونالدو و بونوچی منتشر شد که با انتقادات زیادی همراه شد.

اما نام رونالدو دوباره به خاطر یک جنجال دوباره بر سر زبان ها افتاد. مهاجم پرتغالی یوونتوس اخیرا در جشن تولد یکی از خواهرزاده های خود در فونچال پرتغال شرکت کرد. تصاویری که از این مهمانی منتشر شد همه را تحت تاثیر قرار داد چون در یک مکان کوچک افراد زیادی دور هم جمع شده بودند. پنجشنبه هفته گذشته دولت پرتغال شرایط اضطراری را تا اواخر ماه می تمدید کرد. این رفتار رونالدو برخلاف قوانین کشور پرتغال در روزهای بحران کرونا محسوب می شود. در این جشن مادر و نامزدش، جورجینا هم حضور داشتند.

همچنین ایتالیایی‌ها پس از منتشر کردن تصاویری توسط مارتینا، همسر بونوچی در شبکه های اجتماعی خشمگین شدند. آن ها برای جشن تولد پدرش دور هم جمع شده بودند. در برخی از پیام ها می توان این جمله ها را دید: آیا با هم زندگی می کنند یا مگر رفت و آمد و دور هم جمع شدن ممنوع نیست؟

مارتینا مجبور به توضیح شد و گفت: از هفتم مارس پای خود را از خانه بیرون نگذاشته بودم و دو روز پیش  و تنها یک بار این کار را کردم. خرید ها را به خانه می آورند. پدر و مادرم هم که پیش من آمدند از هفتم مارس در قرنطینه بودند. می توانید از ما هر انتقادی کنید اما نه از لحاظ شهروندی و مسئولیت پذیری. ما کمک کرده ایم و به این کار خود ادامه خواهیم داد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر