jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۴۰۰   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۷

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد:

محدودیت‌های تردد بین استانی برداشته شد / انسداد 14 جاده

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در آزادراه قزوین ـ کرج ترافیک سنگین است و آزادراه کرج ـ تهران در شبانه روز گذشته پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان مهرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: اغلب جاده‌های اصلی و محورهای مواصلاتی باز و تردد در آنها روان است.

وی ادامه داد: طبق دستور رئیس جمهور از امروز همه محدودیت‌های تردد بین استانی برداشته شد.

مهرابی‌نیا گفت: در آزادراه تهران ـ شمال از ساعت 19 تا 7 روز بعد به دلیل اجرای عملیات تکمیل نصب سامانه‌های مدیریت راه و پایش تصویری و هم چنین سیستم‌های هوشمند الکترومکانیکال تونل‌ها مسیر تا 15 خرداد مسدود و محورهای جایگزین جاده‌های کندوان، هراز و فیروز کوه تعیین شده است.

تردد روان در 5 محور تهران ـ شمال و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه قزوین ـ رشت و منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال روان است و بارش خاصی در این جاده‌ها گزارش نشده است.

مهرابی نیا افزود: در حال حاضر در آزادراه قزوین ـ کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس ترافیک سنگین است.

افزایش 5.6 درصدی تردد در جاده‌ها

وی اظهار کرد: طبق اطلاعات 2 هزار و 317 دستگاه تردد شمار و بیش از 700 دستگاه دوربین نظارت تصویری، کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 5.6 درصد افزایش دارد. در همین مدت بیشترین ترافیک بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج ـ تهران پر ترافیک‌ترین جاده کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: در شبانه روز گذشته سه محور آزادراهی کرج ـ تهران، کرج ـ قزوین و تهران ـ کرج پرترافیک‌ترین جاده‌ کشور بود.

انسداد 14 جاده به دلیل عواملی چون سیلاب و نبود ایمنی

مهرابی نیا بیان کرد: در حال حاضر محور بجنورد ـ آشخانه، جاده قزوین ـ همدان، محور رودبار ـ قلعه گنج، جاده رودبار ـ کهنوج، منطقه 4 آزادراه تهران ـ شمال، جاده خرم آباد ـ پلدختر و محور سروآباد ـ پاوه از محورهایی هستند که به دلیل نبود ایمنی و سیلاب مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر