jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۴۰۰ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۷

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد:

محدودیت‌های تردد بین استانی برداشته شد / انسداد 14 جاده

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در آزادراه قزوین ـ کرج ترافیک سنگین است و آزادراه کرج ـ تهران در شبانه روز گذشته پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان مهرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: اغلب جاده‌های اصلی و محورهای مواصلاتی باز و تردد در آنها روان است.

وی ادامه داد: طبق دستور رئیس جمهور از امروز همه محدودیت‌های تردد بین استانی برداشته شد.

مهرابی‌نیا گفت: در آزادراه تهران ـ شمال از ساعت 19 تا 7 روز بعد به دلیل اجرای عملیات تکمیل نصب سامانه‌های مدیریت راه و پایش تصویری و هم چنین سیستم‌های هوشمند الکترومکانیکال تونل‌ها مسیر تا 15 خرداد مسدود و محورهای جایگزین جاده‌های کندوان، هراز و فیروز کوه تعیین شده است.

تردد روان در 5 محور تهران ـ شمال و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه قزوین ـ رشت و منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال روان است و بارش خاصی در این جاده‌ها گزارش نشده است.

مهرابی نیا افزود: در حال حاضر در آزادراه قزوین ـ کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس ترافیک سنگین است.

افزایش 5.6 درصدی تردد در جاده‌ها

وی اظهار کرد: طبق اطلاعات 2 هزار و 317 دستگاه تردد شمار و بیش از 700 دستگاه دوربین نظارت تصویری، کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 5.6 درصد افزایش دارد. در همین مدت بیشترین ترافیک بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج ـ تهران پر ترافیک‌ترین جاده کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: در شبانه روز گذشته سه محور آزادراهی کرج ـ تهران، کرج ـ قزوین و تهران ـ کرج پرترافیک‌ترین جاده‌ کشور بود.

انسداد 14 جاده به دلیل عواملی چون سیلاب و نبود ایمنی

مهرابی نیا بیان کرد: در حال حاضر محور بجنورد ـ آشخانه، جاده قزوین ـ همدان، محور رودبار ـ قلعه گنج، جاده رودبار ـ کهنوج، منطقه 4 آزادراه تهران ـ شمال، جاده خرم آباد ـ پلدختر و محور سروآباد ـ پاوه از محورهایی هستند که به دلیل نبود ایمنی و سیلاب مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر