jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۳۶۹ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۴

در تیرااندازی گستره در کانادا چندین نفر ازجمله یک پلیس سلطنتی کشته شدند.به مردم گفته شده است در خانه بمانند و درها را قفل کنند

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، دست کم ۱۰ نفر در پی تیراندازی گسترده در ایالت نوا اسکوشیا در کانادا کشته شدند.یکی از کشته‌شدگان از افسران پلیس سلطنتی کانادا است.گابریل وورتمن ۵۱ ساله مظنون این حادثه، لباس پلیس به تن داشته است و گفته می‌شود در یک پمپ بنزین دستگیر و سپس کشته شده است اما هنوز پلیس کانادا این موضوع را تایید نکرده است.کارآگاهان در حال بررسی انگیزه عامل این تیراندازی‌اند. به ساکنان روستای پورتاپیک که این حادثه در آنجا رخ داده، گفته شده است که درب خانه‌های خود را قفل کنند و داخل بمانند.
تصویری از مظنون حمله را در ادامه مشاهده می کنید
تیراندازی در کانادا دست کم ۱۰ کشته بر جای گذاشت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر