jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۲۹۳ ۳۱ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۰

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (۳۱ فروردین ماه) کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل‌قبول قرار دارد اما طی روز با کاهش میزان ناپایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده‌ها فراهم نمی‌شود و در مناطق پرتردد با کاهش کیفیت هوا روبه‌رو می‌شویم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که  صبح امروز (۳۱ فروردین ماه)، ناپایداری جوی کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت را در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد داد.

طی روز با کاهش میزان ناپایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده‌ها فراهم نخواهد شد و در مناطق پرتردد با کاهش کیفیت هوا روبه‌رو می‌شویم.

همچنین انتظار می‌رود در ساعات شبانگاهی امروز (۳۱ فروردین ماه) با تداوم این وضعیت جوی و افزایش ترافیک، بر غلظت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق افزوده شود و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب قرار بگیرد.

این شرایط جوی تا صبح فردا (۱ اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت و با آغاز تردد خودروها غلظت آلاینده‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

به‌تدریج با وزش باد مؤثر طی بعدازظهر، شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود در ساعات پایانی فردا (۱ اردیبهشت ماه) در بیشتر مناطق از غلظت آلاینده‌ها کاسته شود و کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته‌ ۶۷ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص هم‌اکنون ۶۷ و هوا در شرایط قابل قبول است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر