jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۲۵۰ ۳۱ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۸:۰۸

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی در گفت و گو با جام جم آنلاین:

حذف شدگان یارانه، وام یک میلیون تومانی نمی گیرند

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی در رابطه با اعطای کمک هزینه معیشتی ویژه کرونا توضیحاتی را ارائه داد.

حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی در گفت و گو با جام جم آنلاین ، درباره اینکه چه کسانی یارانه کرونایی را دریافت می کنند، عنوان کرد: یارانه بگیران، مشمول دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی کرونا هستند. هر خانوار یارانه بگیر، یک میلیون تومان به صورت نقدی و قابل برداشت دریافت می کند.

حذف شدگان یارانه، وام یک میلیون تومانی نمی گیرند

میرزایی در رابطه با دلیل حذف برخی از شهروندان از جمع افراد یارانه بگیر نیز گفت: این افراد در سنوات اخیر و به دلیل مشخص شدن شاخص های دارایی، میزان درآمد و هزینه حذف شدند. در برهه فعلی صرفا یارانه بگیران مشمول طرح تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی کرونا خواهند شد و حذف شده ها این تسهیلات را دریافت نمی کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از سرپرست های خانوار این یارانه را دریافت می کنند، بیان داشت: 25 میلیون سرپرست خانوار مجموعا می توانند این تسهیلات را دریافت کنند.

این مقام مسئول در رابطه با این موضوع که چه تعداد از جمعیت کشور مشمول دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی کرونا هستند نیز گفت: بنا به اعلام صورت گرفته توسط مسئولین ذیربط، 3 میلیون نفر این حمایت را دریافت کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر