jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۹۵۱ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۹

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای برگزاری مسابقات در لیگ‌ برتر فوتبال نیمه‌ اردیبهشت‌ماه تصمیم‌ خواهیم‌ گرفت چرا که‌ هر تیم‌ برای آمادگی‌ مجدد برای حضور در مسابقات نیاز به ۱۵ روز تمرین‌ آمادگی دارد.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان، «مسعود سلطانی فر » شیوع ویروس کرونا در جهان را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: بحران کرونا ورزش در سراسر دنیا را تحت تاثیر قرار داده است تا جایی که بازی‌های المپیک هم به تعویق افتاد و معتبرترین لیگ‌ها هم از جریان افتاد اما برنامه‌ریزی برای ورزش ادامه دارد تا جایی‌که به هر حال ما مسابقات لیگ‌ قهرمانان آسیا، مقدماتی جام‌جهانی فوتبال و حتی رقابت‌های انتخابی المپیک را پیش‌ رو داریم به همین‌ دلیل‌ فعالیت‌های اداری، فنی و برنامه‌ریزی فدراسیون‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به استعلامی که‌ از وزیر بهداشت داشتم، امکان تمرینات تا نیمه‌ اردیبهشت‌ماه وجود ندارد، بنابراین حداقل تا پایان‌ اردیبهشت ماه نیز امکان برگزاری رقابت ورزشی، وجود ندارد اما برای برگزاری مسابقات در لیگ‌ برتر فوتبال نیمه‌ اردیبهشت‌ ماه تصمیم‌ خواهیم‌ گرفت چرا که‌ هر تیم برای آمادگی‌ مجدد برای حضور در مسابقات نیاز به ۱۵ روز تمرین‌ آمادگی دارد.

سلطانی‌فر تدبیر و اراده رییس جمهور مبنی بر فعالیت‌ اقتصاد در کنار اهمیت‌ حفظ سلامتی مردم را مورد توجه قرار داد و گفت: تلاش دولت حرکت‌ در راستای حفظ سلامتی مردم و استمرار فعالیت‌های اقتصادی است که‌ امیدوارم به خوبی‌ محقق شود.

وزیر ورزش و جوانان اهمیت‌ حفظ منافع باشگاه‌های خصوصی را در این بحران کرونا مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت : حق بیمه ‌کارفرما و همچنین‌ برق و گاز باشگاه‌های خصوصی استمهال‌ شده است و تلاش می‌کنیم که از مشوق‌هایی که‌ دیگر عرصه ها در دوران کرونا از آن برخوردار می‌شوند، در هیات‌ دولت برای‌ ورزش و باشگاه‌های خصوصی‌ هم اخذ کنیم‌.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر