jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۸۰۹ ۲۵ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۶

نرخ عمده فروشی انواع میوه و صیفی برای فروش در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد بر اساس این نرخنامه واحد‌های صنفی موظف هستند محصولات خود را با سود ۳۰ درصدی عرضه کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، قیمت انواع میوه و سبزی برای فروش در میدان مرکزی تهران اعلام شد.

بر اساس این نرخنامه، قیمت انواع میوه، سبزی و صیفی در تهران تعیین می‌شود و واحد‌های صنفی می‌توانند این محصولات را با سود ۳۰ درصدی عرضه کنند.

نرخ گذاری انواع میوه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار توسط نمایندگان اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار، واحد بازرسی و نظارت اصناف میدان مرکزی میوه و تره‌بار کشف می‌شود و اجرای آن الزامی است.

بر این اساس قیمت هر کیلوگرم پرتقال تو سرخ ۸ هزار تومان، پرتقال رسمی شمال ۶ هزار تومان، پرتقال رسمی جنوب ۷ هزار تومان و پرتقال تامسون شمال ۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

همچنین لیمو ترش سنگی ۲۹ هزار تومان، سیب لبنانی زرد ۹ هزار تومان و سیب لبنانی قرمز ۸ هزار تومان اعلام شده است.

هر کیلوگرم پیاز زرد نیز ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، گوجه فرنگی بوته‌رس ۶ هزار و ۵۰۰ تومان و سیب زمینی ۶ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

گفتنی است، قیمت لیموترش در حالی در نرخنامه میدان مرکزی میوه و تره بار برای هر کیلوگرم ۲۹ هزار تومان تعیین شده که به گفته مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت تمام شده این محصول ۶ تا ۷ هزار تومان است.

 

قیمت انواع میوه در میدان مرکزی تهران (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر