jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۷۸۰ ۲۵ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۱

فوق ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا بار دیگر از تمامی افراد فعال در کادر پزشکی مقابله با کرونا در سراسر جهان تشکر کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ،لیونل مسی مدت هاست که در قرنطینه به سر می برد اما در قرنطینه بیکار نیست و تا امروز فعالیت های زیادی اعم از مالی و معنوی برای تقابل با کرونا انجام داد است. او امروز بار دیگر پیامی در اینستاگرام خود در رابطه با شیوع کرونا منتشر کرد.

مسی نوشته : هفته جهانی پزشکان و کادرهای پزشکی به پایان رسید. من به همراه یونیسف مایلم با عمیق ترین احساساتم از کارهای انجام گرفته توسط کادرهای پزشکی تشکر کنم. آنها قهرمانانی بی نام و نشانی هستند که روزهای و شب های زیادی را دور از خانواده های خود سپری کردند تا خانواده های ما از کرونا لطمه نبینند. آنها با همه مشکلات به کمک خانم های باردار، کودکان، و جوانان آمدند.گفتنی است که ویروس کرونا بیش از یک میلیون و 800 نفر را آلوده کرده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر