jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۵۷۶ ۲۳ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۲

رقابت‌های پلی‌آف صعود به یورو2020 در ماه‌های مهر و آبان برگزار خوا هد شد اما با اینحال ممکن است این رقابتها در ورزشگاه‌های بدون تماشاچی برگزار شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، ورزش سه نوشت: روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد رقابتهای پلی‌آف صعود به یورو2020 به احتمال زیاد در ماه‌های مهر و آبان برگزار خواهد شد و با اینحال ممکن است این رقابتها هم پشت درهای بسته و در ورزشگاه‌های بدون تماشاچی انجام شود.

برخی از  شانزده کشوری که همچنان برای بدست آوردن چهار سهمیه باقی مانده از  تیمهای صعود کننده به یورو2020 تلاش می‌کنند به یوفا اعلام کرده‌اند که در صورت شروع دوباره رقابتهای فوتبال از ماه شهریور، مایل نیستند اولین مسابقات‌شان بعد از تعلیق کرونا، بازی‌های پلی‌آف صعود به یورو2020 باشد.

به این ترتیب یوفا و این کشورها که از جمله آنها به اسکاتلند، ایرلند شمالی و جنوبی اشاره شده در حال همکاری برای رسیدن به تقویمی هستند که بر اساس آن، رقابتهای پلی‌آف صعود به یورو در ماه‌های مهر و آبان برگزار شود.

بر اساس برنامه اسکاتلند در این رقابتها ابتدا به مصاف فلسطین اشغالی خواهد رفت و برنده این بازی برای صعود قطعی به یورو با برنده دیدار نروژ و صربستان دیدار خواهد کرد. ایرلند جنوبی هم با اسلواکی و ایرلند جنوبی با بوسنی دیدار خواهند کرد و برنده این دو دیدار هم برای صعود قطعی به یورو با هم یک مسابقه پلی‌آف خواهند داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر