jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۱۸۳ ۱۷ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۰

باشگاه تراکتور تبریز در بهمن‌ماه سال گذشته با حکم فیفا در پرونده شکایت کوین کنستانت به پرداخت ۸۲۰ هزار دلار به این بازیکن محکوم شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، مدیران باشگاه تراکتور در آن مقطع درخواست گراند رای (اصل حکم) پرونده کنستانت را از فیفا کردند تا پس از بررسی روند پرونده، به این حکم اعتراض کنند.

بر همین اساس گراند رای کنستانت اکنون به باشگاه تراکتور تبریز ابلاغ شده و براساس آن این باشگاه ۴۵ روز فرصت دارد تا جریمه ۸۲۰ هزار دلاری را پرداخت یا از طریق مراجع دیگر به این حکم اعتراض کند. در غیر این صورت باشگاه تبریزی ممکن است با جرائم سنگینی از جمله بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شود.

باشگاه تراکتور با تهیه مستنداتی قصد دارد تا چند روز دیگر اعتراض رسمی خود به حکم پرونده کنستانت را به فیفا ارسال کند. باشگاه تراکتور در دو پرونده شکایت آنتونی استوکس و لی هری اروین از این باشگاه نیز به ترتیب به پرداخت ۴۰۰ و ۱۰۰ هزار دلار محکوم شده و در این دو پرونده نیز درخواست گراند رای را از فیفا داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر