jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۸۲۳ ۱۲ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۹

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق 2327 دستگاه ترددشمار انجام می‌شود، گفت: محور کندوان تا ساعت 7 روز 14 فروردین مسدود است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت جاده‌ها، اظهار داشت: در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است، اما مردم حتماً از انجام هر گونه سفر خودداری کنند.

وی افزود: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا فقط ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه‌نامه خودرو به آن شهر مجاز است.

 انسداد محور کندوان تا 14 فروردین

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، فیروزکوه، منطقه یک آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.

محرابی‌نیا با اشاره به اینکه محور کندوان تا ساعت 7 روز پنج‌شنبه 14 فروردین مسدود است، افزود: در حال حاضر در محور فیروزکوه شاهد بارش باران هستیم.

وی اظهار داشت: همچنین دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در جاده‌های استان‌های گلستان و سمنان و همچنین بارش باران در جاده‌های استان‌های مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی نشان می‌دهد.

رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق 2327 دستگاه ترددشمار

​مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: رصد تردد خودروها در جاده‌ها از طریق دوربین‌های نظارت تصویری و 2327 دستگاه ترددشمار جاده‌ای انجام می‌شود که بر این اساس در شبانه‌روز گذشته تردد در جاده‌ها نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش نشان می‌دهد همچنین وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها در این مدت 16.4 درصد بود و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور

محرابی‌نیا با اشاره به کاهش چشمگیر سفر و تردد خودرو در جاده‌ها، گفت: در آزادراه‌های پرترددی نظیر کرج - تهران و کرج - قزوین نیز ترددها کاهش یافته است با این حال در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج - تهران، آزادراه کرج - قزوین و آزادراه قزوین - کرج به ترتیب پرترددترین جاده‌های کشور بودند.

ممنوعیت تردد محموله‌های ترافیکی تا ساعت 7 روز 16 فروردین

وی اظهار داشت: تردد محموله‌های ترافیکی دارای مجوز تا ساعت 7 روز شنبه 16 فروردین در جاده‌های کشور ممنوع است.

انسداد 20 محور به دلیل سیلاب و نبود ایمنی

​مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر 20 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب مسدود است که در این باره می‌توان به محورهایی نظیر شمشک - دیزین، وازک - بلده در مازندران، جاده پونل - خلخال، منطقه 4 آزادراه تهران - شمال، محور ایرانشهر - خیرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان و محور ایرانشهر - مهرستان در جنوب سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر