jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۶۶۱ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۰:۲۴

ویروس کرونا حتی به قیمت بازیکنان دنیای فوتبال هم تاثیر گذاشته است. 

به گزارش جام جم آنلاین ، قیمت تمامی بازیکنان دنیای فوتبال متاثر از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان فروکش کرده است. در این میان قیمت ستاره های بزرگی همچون کیلیان امباپه، نیمار، هالند، رونالدو، مسی، هری کین، هازارد، مارسلو، صلاح، مانه و ده‌ها ستاره بزرگ دیگر دنیای فوتبال تقریبا نصف شده است. 

بر اساس گزارش سایت اسپورتولوژی قیمت امباپه به عنوان گران ترین بازیکن دنیای فوتبال از 302 میلیون دلار به 160 میلیون دلار فروکش کرده است. 

قیمت نیمار از 218 میلیون یورو به 80 میلیون یورو رسیده است. 

مسی با 201 میلیون یورو قیمت قبلی به قیمت فعلی 98 میلیون یورو رسیده است. 

رونالدویی هم که قبلا 120 میلیون یورو قیمت گذاری شده بود اکنون بیش از 50 میلیون یورو ارزش ندارد. 

محمد صلاح ستاره مصری لیورپول نیز قبلا 180 میلیون یورو قیمت داشت اما اکنون 90 میلیونی است. 
 
دیگر ستاره های دیگر دنیا نیز بین 30 الی 70 درصد ارزان تر شده اند. 

نقل و انتقالات تابستانی پیش رو زیر سایه ویروس کرونا به شدت زیر سوال رفته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر