jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۰۱۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۰:۴۸

حسین ایزدی از آغاز اجرای طرح نوروزی گشت‌های تعزیرات استان تهران از نیمه اسفند سال جاری خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، رئیس مرکز گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران درباره آغاز گشت‌های نوروزی تعزیرات استان تهران اظهار کرد:طرح نوروزی گشت‌های تعزیرات از ۱۵ اسفند سال جاری آغاز و تا پایان ۱۵ فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این که طرح نوروزی گشت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) نیز طی هفته آینده برگزار می‌شود، گفت: بر اساس طرح نوروزی، سازمان صمت نیز گشت‌هایی برای بازرسی از اصناف برگزار می‌کند که این گشت‌زنی‌ها از ابتدای اسفند ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت سال آینده ادامه دارد.

ایزدی با تأکید بر اینکه گزارش‌های مردمی در اولویت گشت سازمان تعزیرات قرار دارند، افزود: تمام پرونده‌های قضایی نیز با اولویت بررسی می‌شوند.

رئیس مرکز گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به اینکه گشت‌های نوروزی تعزیرات حکومتی برای نظارت بر تمام اصناف خواهد بود، تصریح کرد: نظارت و بازرسی بر قیمت کالا‌های اساسی از جمله مرغ، نان، گوشت، پوشاک و همچنین نرخ کرایه حمل و نقل و غیره مانند روز‌های گذشته در طرح نوروزی نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر