jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۷۰۱۴   ۲۲ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۷

اسکوچیچ تجربه بین‌المللی زیادی ندارد. او غیر از ایران سرمربی تیم‌ملی هیچ کشوری نبوده است با این حال کمیته فنی فدراسیون اعتقاد دارد تجربه بین المللی او خوب بوده!

دلیلی که از نظر فدراسیون عامل انتخاب اسکوچیچ شد

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: سرمربی جدید ایران در گذشته سرمربی تیم هایی چون العربی کویت و النصر عربستان بوده است. او در کشور خودش هم مربیگری کرده است ولی تا پیش از حضور در تیم ملی ایران هیچ تجربه ملی نداشته است. با این وجود مرتضی محصص می گوید یکی از دلایل انتخاب این مربی تجربه بین المللی او بوده است. محصص در این باره می گوید: «ما با مربیان ایرانی صحبت کردیم تا به تیم ملی بیایند. آقای قلعه نویی نتوانست بیاید. آقای اسکوچیچ را انتخاب کردیم که تجربه بین المللی دارد و این مسئله موثر است.» او در پاسخ به این سوال که چطور از کی روش به اسکوچیچ رسیدیم توضیح می دهد: «فراموش نکنید زمانی که کی روش بود وضع فوتبال ما فرق می کرد و بودجه متفاوت بود ولی الان امکانات مالی با آن زمان قابل مقایسه نیست.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر