jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۲۴۵۰۵۳   ۲۷ دی ۱۳۹۸  |  ۱۰:۰۶

خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت جزو نکات بسیار مهم و کلیدی است ، بسیاری از مسافران در هنگام مسافرت و رفتن به شهر و کشور های دیگر به دنبال خرید بلیط هواپیما به بهترین قیمت هستند از این رو آشنایی با بهترین سایت فروش بلیط هواپیما در این میان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

راهنمای خرید بلیط هواپیما از طریق مستر تیکت

در این خبر در نظر داریم که نکات مهم در خرید بلیط هواپیما را یاد بگیریم تا بتوانیم بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما را آشنا شویم . با ما همراه باشید.

معرفی وب سایت مستر تیکت :

مستر بلیط یکی از شرکت های فعال در حوزه فروش بلیط هواپیما است ، خدمات فروش بلیط هواپیمای داخلی و خارجی را ارائه می کند. شما برای خرید بلیط های داخلی و خارجی می توانید از وب سایت مستر تیکت به آدرس اینترنتی https://mrticket.ir/ مراجعه نمایید.

پس از ورود به وب سایت مستر تیکت می توانید پرواز های مورد نظرتان را جستجو کنید. ،پس از انتخاب مبدا و مقصد لیست پرواز های موجود را به همراه یک تخفیف ویژه در اختیار شما قرار می دهد.

تمامی پرواز های مستر تیکت با تخفیف های ویژه مستر تیکت بفروش می رسد. شما می توانید در بخش ستون کناری پرواز های مدنظرتان را برای انتخاب پروازتان انتخاب کنید. مستر تیکت تمامی خدمات مربوط به فروش بلیط هواپیما را از خرید گرفتن تا استرداد را بصورت انلاین در اختیار شما قرار می دهد.

برای خرید اینترنتی باید سه نکته زیر را حتما رعایت کنید :

یک Email باید داشته باشید تا بتوانید ثبت نام کنید. اگر ندارید برای خود یک حساب ایجاد کنید.

یک کارت بانکی عضو شتاب که رمز دوم پویا آن را هم داشته باشید

پول به اندازه کافی

برای خرید بلیت هواپیما شما دو راه دارید؛ هم می توانید به سایت تک تک شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید و بلیت خود را تهیه کنید و هم اینکه از یک سایت جامع این کار را انجام دهید.

در روش اول مطمئنا شما نمیتوانید با قیمت های مناسب خریدتان را انجام دهید یا بقولی امکان انتخاب آژانس یا سایت برای خرید ارزان را ندارید از اینرو بهتر است از سایت های فروش بلیط هواپیما استفاده کنید و بهترین قیمت را برای خرید خودتان انتخاب کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

باید این نکته را در نظر بگیرید که تا قادر باشید سفر خود را به اواسط هفته موکول کنید و از سفر کردن در روزهای پرسفر و پرمسافر فاصله بگیرید چراکه طبق روال همیشگی، قیمت بلیط هواپیما در روزهای پایانی افزایش می یابد.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که علاقه مندید در ایام تعطیلات به سفر بروید، پیشنهاد ما این است که در صورت امکان تاریخ سفر خود را تغییر دهید. اما اگر میخواهید از تعطیلات لذت ببرید و در عین حال هزینه خرید بلیط هواپیما هم برای شما ارزان تمام شود، بهتر است تاریخ رفت و برگشت سفر خود در تعطیلات را یک روز جا به جا کنید. به عنوان مثال، در ایام نوروز تاریخ برگشت شما از سفر، ۱۴ یا ۱۵ فروردین باشد. به این ترتیب توانسته اید در هزینه های سفرتان صرفه جویی فوق العاده ای بکنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: