jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۴۸۱۰ ۲۳ دی ۱۳۹۸  |  ۱۷:۳۲

مهاجم ایرلندی سابق تراکتور به احتمال زیاد آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات خواهد بود.

آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات کیست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، فارس نوشت: آنتونی استوکس به احتمال خیلی زیاد آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود. پرسپولیس تا آخر امشب فرصت دارد این بازیکن را به سبد خرید خود اضافه کند.

البته باشگاه با این بازیکن ایرلندی به توافقات نهایی رسیده است اما با توجه به مصاحبه های اخیر از سوی باشگاه تراکتور مبنی بر اینکه مهاجم سابق تیم تبریزی با فسخ غیر قانونی قراردادش از تراکتور جدا شده است موانعی را برای باشگاه پرسپولیس به وجود آوردند.

با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس درحالی که استوکس بعد از جدایی از تراکتور راهی تیم دیمیرسپور ترکیه شد برای اینکه مشکلی ایجاد نشود تمام زوایای حقوقی جذب این بازیکن را بررسی کردند.

اولا که هر باشگاهی برای جذب بازیکن باید در سیستم TMS درخواست انتقال بازیکن را مطرح کند و اگر بازیکنی در این سیستم دچار مشکل باشد کاملا مشخص است نکته دوم این است که طبق قوانین فیفا اگر بازیکنی مرتکب فسخ غیر قانونی شده باشد باشگاهی که این بازیکن را جذب کرده دچار مشکل نمی شود بلکه بازیکن خطا کار تنبیه می شود که یا با جریمه نقدی روبرو می شود یا محرومیت. نکته سوم این هست که استوکس به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از باشگاه تراکتور اقدام به فسخ کرده که ظاهرا در قراردادش بندی بوده که می توانسته اقدام به این کار کند.

با وجود همه این موارد باشگاه پرسپولیس برای اینکه هیچ مشکلی بابت جذب این بازیکن ایرلندی پیدا نکند، به دنبال رفع همه موارد قانونی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر