jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۴۸۱۰   ۲۳ دی ۱۳۹۸  |  ۱۷:۳۲

مهاجم ایرلندی سابق تراکتور به احتمال زیاد آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات خواهد بود.

آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات کیست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، فارس نوشت: آنتونی استوکس به احتمال خیلی زیاد آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود. پرسپولیس تا آخر امشب فرصت دارد این بازیکن را به سبد خرید خود اضافه کند.

البته باشگاه با این بازیکن ایرلندی به توافقات نهایی رسیده است اما با توجه به مصاحبه های اخیر از سوی باشگاه تراکتور مبنی بر اینکه مهاجم سابق تیم تبریزی با فسخ غیر قانونی قراردادش از تراکتور جدا شده است موانعی را برای باشگاه پرسپولیس به وجود آوردند.

با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس درحالی که استوکس بعد از جدایی از تراکتور راهی تیم دیمیرسپور ترکیه شد برای اینکه مشکلی ایجاد نشود تمام زوایای حقوقی جذب این بازیکن را بررسی کردند.

اولا که هر باشگاهی برای جذب بازیکن باید در سیستم TMS درخواست انتقال بازیکن را مطرح کند و اگر بازیکنی در این سیستم دچار مشکل باشد کاملا مشخص است نکته دوم این است که طبق قوانین فیفا اگر بازیکنی مرتکب فسخ غیر قانونی شده باشد باشگاهی که این بازیکن را جذب کرده دچار مشکل نمی شود بلکه بازیکن خطا کار تنبیه می شود که یا با جریمه نقدی روبرو می شود یا محرومیت. نکته سوم این هست که استوکس به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از باشگاه تراکتور اقدام به فسخ کرده که ظاهرا در قراردادش بندی بوده که می توانسته اقدام به این کار کند.

با وجود همه این موارد باشگاه پرسپولیس برای اینکه هیچ مشکلی بابت جذب این بازیکن ایرلندی پیدا نکند، به دنبال رفع همه موارد قانونی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر