jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۲۴۴۱۶۲ ۱۵ دی ۱۳۹۸  |  ۱۸:۳۴

بازیگر و کارگردان آمریکایی با توجه به اقدامات اخیر ترامپ در منطقه، او را یک جنایتکار خطاب کرد.

واکنش تند بازیگر معروف آمریکایی به اقدام تروریستی ترامپ

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، مورگان فریمن بازیگر و کارگردان آمریکایی، که پیش از این در سال‌های اولیه ریاست جمهوری ترامپ، بیزاری و اعتراض خود را از این انتخاب اعلام کرده بود، این‌بار نیز با توجه به اقدامات اخیر این رئیس جمهور در منطقه و حملات تروریستی او در جهان، در صفحه شخصی توئیتری خود، ترامپ را یک دروغگو، جنایتکار و کلاهبردار خطاب کرد و نوشت:

«دونالد ترامپ یک تروریست است/ دونالد ترامپ یک کودک آزار است/ دونالد ترامپ یک نژادپرست است/ دونالد ترامپ یک کلاهبردار هنری است/ دونالد ترامپ یک منحرف جنسی است/ دونالد ترامپ یک ترسو است/ دونالد ترامپ یک دروغگو است/ دونالد ترامپ یک شارلاتان است/ دونالد ترامپ یک جنایتکار است/ دونالد ترامپ رئیس جمهور من نیست»

لازم به ذکر است که با توجه به حمله تروریستی به کاروان سپهبد شهید قاسم سلیمانی، بسیاری از بازیگران و کارگردان آمریکایی در صفحات توئیتری خود واکنش منفی علیه ترامپ رئیس جمهور آمریکا نشان دادند و از او بیزاری جستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

کرونا، گره کوری برفعالیت‌های فرهنگی و هنری جهان انداخت؛ درست مانند گره‌ای که در تاروپود سایر فعالیت‌ها ایجاد شده و در پی تجربه‌اندوزی‌های مکرر و پرحادثه در حال به اثبات رسیدن نسبی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر