jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۹۰۰ ۳۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۷:۳۶

ترامپ بودجه دفاعی ۷۳۸ میلیارد دلاری سال ۲۰۲۰ آمریکا را امضا کرد و به طور رسمی نیروی فضایی به ششمین بخش ارتش آمریکا تبدیل شد.

ترامپ بودجه دفاعی سال ۲۰۲۰ آمریکا را امضا کرد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پایگاه مشترک آندریو و پیش از رفتن به تعطیلات کریسمس بودجه دفاعی (۷۳۸ میلیارد دلاری) سال ۲۰۲۰ ایالات متحده را امضا کرد و به طور رسمی نیروی فضایی به ششمین بخش ارتش آمریکا تبدیل شد.

در لایحه بودجه سالانه که چند روز پیش در مجلس سنای آمریکا تصویب شده بود، «قانون قیصر یا سزار» درباره سوریه گنجانده شده است.

نیروی فضایی بخشی از نیروی هوایی خواهد بود و وظیفه آن حفاظت از دارایی‌های آمریکا در فضا در مقابل تهدیدات روسیه و چین است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر