jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۲۸۴۵ ۲۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۲:۵۱

ملی‌پوش کشتی آزاد ایران در رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان دچار مصدومیت شدید شد.

مصدومیت شدید حسن یزدانی/ دوری چندماهه ستاره کشتی ایران از میادین

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، حسن یزدانی که با تیم ایرانمال در رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان شرکت کرده از ناحیه میسنیتک پا دچار مصدومیت شدید شد تا این رقابت‌ها را از دست بدهد.

با این شرایط یزدانی حدود سه ماه از میادین دور خواهد ماند. حسن یزدانی از کشتی‌گیران پرامید کاروان ایران برای المپیک توکیو محسوب می‌شود و باید دید او می‌تواند با آمادگی کامل در المپیک به میدان برود یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر