jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۲۷۷۷ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۴:۵۰

یک بانک ایتالیایی مشکل پیش آمده برای آندرا استراماچونی را حل می‌کند.

بانک ایتالیایی برای حل مشکل استراماچونی پاپیش گذاشت

به گزارش جام جم آنلاین ،‌ فارس نوشت: استراماچونی برای بازگشت به استقلال بامشکل واریز دستمزدش از طرف تیم ایرانی مواجه و تاکنون نتوانسته معضل پیش‌آمده را حل کند. به نظر می‌رسد این مشکل با مداخله یک بانک ایتالیایی حل شود.

سایت توتومرکاتو در این مورد گزارش کرد تلاش‌های سفارت ایران برای واریز پول موفقیت‌آمیز نبوده اما همچنان امیدش را برای رفع این معضل حفظ کرده است.

یک بانک ایتالیایی با آگاه شدن از چالش پیش‌ آمده، آمادگی خود را برای مداخله در این قضیه و حل مشکل واریز به حساب استراماچونی اعلام کرده است.

این سایت با طرح این موضوع عنوان کرده به نظر می‌رسد مشکل استراماچونی و استقلال به این ترتیب درحال برطرف شدن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر