jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۲۷۷۷   ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۴:۵۰

یک بانک ایتالیایی مشکل پیش آمده برای آندرا استراماچونی را حل می‌کند.

بانک ایتالیایی برای حل مشکل استراماچونی پاپیش گذاشت

به گزارش جام جم آنلاین ،‌ فارس نوشت: استراماچونی برای بازگشت به استقلال بامشکل واریز دستمزدش از طرف تیم ایرانی مواجه و تاکنون نتوانسته معضل پیش‌آمده را حل کند. به نظر می‌رسد این مشکل با مداخله یک بانک ایتالیایی حل شود.

سایت توتومرکاتو در این مورد گزارش کرد تلاش‌های سفارت ایران برای واریز پول موفقیت‌آمیز نبوده اما همچنان امیدش را برای رفع این معضل حفظ کرده است.

یک بانک ایتالیایی با آگاه شدن از چالش پیش‌ آمده، آمادگی خود را برای مداخله در این قضیه و حل مشکل واریز به حساب استراماچونی اعلام کرده است.

این سایت با طرح این موضوع عنوان کرده به نظر می‌رسد مشکل استراماچونی و استقلال به این ترتیب درحال برطرف شدن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها