jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۷۶۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده فصل ششم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» به انتشار اخباری درباره ادامه داستان، سفر پایتختی‌ها به خارج از ایران و ... واکنش نشان داد.

الهام غفوری، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی پایتخت با اشاره به برخی خبرها درباره داستان و روند ساخت فصل ششم این مجموعه و سفر پایتختی‌ها به یکی از کشورهای اروپایی به جام‌جم گفت: در روزهای اخیر که فصل ششم سریال تلویزیونی پایتخت را در شیرگاه مازندران ضبط می‌کنیم، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره این سریال می‌شود که هیچ‌کدام صحت ندارد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا درست است پایتختی‌ها قرار است برای ادامه کار راهی ایتالیا شوند، توضیح داد: طبق فصل‌های قبلی ما سفری خواهیم داشت، اما هنوز تا امروز این بخش از کار مشخص نشده است؛ این‌که در ایران خواهیم گرفت یا خارج از ایران، چه برسد به این‌که بخواهیم در ایتالیا کار کنیم. وقتی هنوز مشخص نشده، چطور رسانه‌ها اخباری در این باره منتشر می‌کنند. به همین دلیل من به شما می‌گویم به هیچ عنوان این اخبار صحیح نیست.
در این مجموعه به کارگردانی سیروس مقدم، بازیگرانی همچون محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، هومن حاجی‌عبداللهی، نسرین نصرتی، مهران احمدی، سارا و نیکا فرقانی اصل حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر