jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۷۶۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده فصل ششم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» به انتشار اخباری درباره ادامه داستان، سفر پایتختی‌ها به خارج از ایران و ... واکنش نشان داد.

الهام غفوری، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی پایتخت با اشاره به برخی خبرها درباره داستان و روند ساخت فصل ششم این مجموعه و سفر پایتختی‌ها به یکی از کشورهای اروپایی به جام‌جم گفت: در روزهای اخیر که فصل ششم سریال تلویزیونی پایتخت را در شیرگاه مازندران ضبط می‌کنیم، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره این سریال می‌شود که هیچ‌کدام صحت ندارد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا درست است پایتختی‌ها قرار است برای ادامه کار راهی ایتالیا شوند، توضیح داد: طبق فصل‌های قبلی ما سفری خواهیم داشت، اما هنوز تا امروز این بخش از کار مشخص نشده است؛ این‌که در ایران خواهیم گرفت یا خارج از ایران، چه برسد به این‌که بخواهیم در ایتالیا کار کنیم. وقتی هنوز مشخص نشده، چطور رسانه‌ها اخباری در این باره منتشر می‌کنند. به همین دلیل من به شما می‌گویم به هیچ عنوان این اخبار صحیح نیست.
در این مجموعه به کارگردانی سیروس مقدم، بازیگرانی همچون محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، هومن حاجی‌عبداللهی، نسرین نصرتی، مهران احمدی، سارا و نیکا فرقانی اصل حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر