jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۷۱۴ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۰:۵۰

فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی از مشاهده کشتی جنگی روسیه در سواحل آمریکا خبر داد.

مشاهده کشتی جنگی روسیه در سواحل آمریکا

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی (NOARD) دیروز سه‌شنبه مشاهده کشتی جنگی «ویکتور لئونوف» روسیه در نزدیکی سواحل آمریکا را تایید کرد.

این فرماندهی با انتشار پیامی در حساب کاربری خود اعلام کرد: «فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی، کشتی‌های نظامی خارجی مانند کشتی روسی ویکتور لئونوف را دنبال می‌کند. ما از فعالیت‌های دریایی روسیه که در حال جمع آوری اطلاعات هستند، آگاه هستیم.»

پنتاگون تا کنون درباره اقدام نظامی علیه این کشتی اظهار نظر نکرده است.

به گفته منابع آمریکایی، کشتی جنگی ویکتور لئونوف اقداماتی انجام داد که تهدیدی برای سایر کشتی‌ها محسوب می‌شد و کشتی‌های تجاری را نادیده می‌گرفت. این کشتی در شرایط دید ضعیف، سیگنال‌های نور نمی‌داد و به درخواست نیرو‌های آمریکایی توجه نمی‌کرد.

پیش از این نیز شبکه خبری سی ان ان اعلام کرد کشتی جنگی ویکتور لئونوف روسیه در آب‌های بین‌المللی در سواحل آمریکا مشاهده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر