jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۱۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کارگر 31 ساله شرکت خدماتی روز گذشته در دادگاه کیفری به اتهام آزار و اذیت پیرزن 70 ساله محاکمه شد و به اتهام خود اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، صدای داد و فریاد منیژه 70 ساله، اواسط سال 97 در یکی از کوچه‌های بزرگراه اشرفی اصفهانی پیچید و همسایه‌ها با شنیدن سر و صدای او برای کمک به خانه‌اش رفته و مرد جوانی را در حالی که قصد داشت با فشار گلوی منیژه او را ساکت کند، دستگیر کردند.
موضوع خیلی سریع به ماموران پلیس اطلاع داده شد و پیرزن در شکایت خود از احمد 31 ساله به ماموران گفت: «چند روز قبل با یک شرکت خدماتی تماس گرفتم و قرار شد یک کارگر برای نظافت، به خانه من بفرستند. امروز صبح این جوان به خانه من آمد و چند ساعتی کار کرد و ناگهان به من حمله کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. من در یک لحظه از فرصت استفاده کردم و خودم را به پنجره رساندم و با داد و فریاد سعی کردم از همسایه‌ها کمک بخواهم. او که خود را در خطر دید به شدت من را کتک زد و گلویم را فشار می‌داد به حدی که نفسم بند آمده بود و اگر همسایه‌ها یک دقیقه دیرتر وارد خانه‌ام شده بودند احتمال داشت خفه شده باشم و الان زنده نباشم.» بعد از طرح شکایت پیرزن، احمد تحویل ماموران قضایی شد. او به اتهام خود اعتراف کرد و پرونده برای رسیدگی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. این در حالی بود که پزشکی قانونی آزار و اذیت پیرزن و آثار ضرب و جرح روی بدن او را تایید کرده است. روز گذشته متهم پای میز محاکمه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: «اتهام آزار و اذیت پیرزن را قبول دارم. آن روز قبل از این‌که کارم را در خانه او شروع کنم، شیشه مصرف کرده بودم و تحت تاثیر مخدر، دچار وسوسه شده و به او حمله کردم، اما اتهام کتک زدن او را قبول ندارم. به محض این‌که او شروع به داد و فریاد کرد، همسایه‌هایش به خانه‌اش آمدند و من را تحویل ماموران پلیس دادند.»
رئیس دادگاه بعد از شنیدن دفاعیات متهم و وکیل او ختم جلسه دادرسی را اعلام کرده و برای صدور حکم وارد شور شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر