jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۰۶   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مهدی شیری مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس، هفته گذشته به دفتر باشگاه رفت و قراردادش را برای دو فصل دیگر تمدید کرد. او به خاطر این اتفاق به قدری با انگیزه و باروحیه شده بود که توانست در دیدار مقابل سایپا، پاس گل زیبایی برای وحید امیری ارسال کند و بازی درخشانی را به نمایش گذاشت.

شیری در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار جام‌جم، از لذت‌های مداوم حضور و بازی برای پرسپولیس صحبت به میان آورد. او گفت: «وقتی در فصل قبل با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس مواجه شدم، می‌دانستم که قرار است روزهای خوب من شروع شود. این جمله را بارها به زبان آوردم که افتخار می‌کنم پیراهن پرسپولیس را به تن دارم و به همین خاطر، در این فصل مذاکرات خوبی برای تمدیدقرارداد را پشت سر گذاشتم و در نهایت، قراردادم را تمدید کردم.» مدافع راست سرخپوشان افزود: «بازی در کنار این همه بازیکن خوب و با اخلاق، یکی از جذابیت‌های دوران فوتبال من است و همیشه خدا را از این بابت شکر می‌کنم. جو بسیار خوبی در پرسپولیس وجود دارد و فصل قبل هم با پیراهن این تیم توانستم قهرمان لیگ شوم. البته موفقیت‌های ما ادامه خواهد داشت و به دنبال قهرمانی در این فصل هم هستیم. سه بازی گذشته را با برد پشت سر گذاشتیم و این روند را همچنان ادامه خواهیم داد تا بتوانیم به قهرمانی در لیگ برسیم. البته به قهرمانی در نیم فصل هم نزدیک هستیم اما همان طور که می‌دانید، جامی به قهرمان نیم فصل داده نمی‌شود. به هر حال می‌توانیم بار دیگر عنوانی که فصل گذشته به دست آوردیم را تکرار کنیم.» شیری در نهایت گفت: «امیدوارم بتوانم فوتبالم را در پرسپولیس به پایان برسانم. من برای هر بازی، انگیزه‌های متفاوتی دارم و برایم مهم است که رضایت کادرفنی و هواداران را به دست بیاورم. خدا را شکر می‌کنم که این وضعیت برایم رقم خورده و آرزو می‌کنم بتوانم تا زمانی که برای تیم موثر هستم، در پرسپولیس توپ بزنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر