jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۰۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مهدی شیری مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس، هفته گذشته به دفتر باشگاه رفت و قراردادش را برای دو فصل دیگر تمدید کرد. او به خاطر این اتفاق به قدری با انگیزه و باروحیه شده بود که توانست در دیدار مقابل سایپا، پاس گل زیبایی برای وحید امیری ارسال کند و بازی درخشانی را به نمایش گذاشت.

شیری در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار جام‌جم، از لذت‌های مداوم حضور و بازی برای پرسپولیس صحبت به میان آورد. او گفت: «وقتی در فصل قبل با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس مواجه شدم، می‌دانستم که قرار است روزهای خوب من شروع شود. این جمله را بارها به زبان آوردم که افتخار می‌کنم پیراهن پرسپولیس را به تن دارم و به همین خاطر، در این فصل مذاکرات خوبی برای تمدیدقرارداد را پشت سر گذاشتم و در نهایت، قراردادم را تمدید کردم.» مدافع راست سرخپوشان افزود: «بازی در کنار این همه بازیکن خوب و با اخلاق، یکی از جذابیت‌های دوران فوتبال من است و همیشه خدا را از این بابت شکر می‌کنم. جو بسیار خوبی در پرسپولیس وجود دارد و فصل قبل هم با پیراهن این تیم توانستم قهرمان لیگ شوم. البته موفقیت‌های ما ادامه خواهد داشت و به دنبال قهرمانی در این فصل هم هستیم. سه بازی گذشته را با برد پشت سر گذاشتیم و این روند را همچنان ادامه خواهیم داد تا بتوانیم به قهرمانی در لیگ برسیم. البته به قهرمانی در نیم فصل هم نزدیک هستیم اما همان طور که می‌دانید، جامی به قهرمان نیم فصل داده نمی‌شود. به هر حال می‌توانیم بار دیگر عنوانی که فصل گذشته به دست آوردیم را تکرار کنیم.» شیری در نهایت گفت: «امیدوارم بتوانم فوتبالم را در پرسپولیس به پایان برسانم. من برای هر بازی، انگیزه‌های متفاوتی دارم و برایم مهم است که رضایت کادرفنی و هواداران را به دست بیاورم. خدا را شکر می‌کنم که این وضعیت برایم رقم خورده و آرزو می‌کنم بتوانم تا زمانی که برای تیم موثر هستم، در پرسپولیس توپ بزنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر