jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۵۸۸   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بارها در همین صفحه از دغدغه صادرکنندگان صنایع‌دستی نوشتیم؛ از بالا و پایین شدن قیمت ارز و نگرانی آنها برای ارائه خدمات‌شان؛ حالا معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشورمان از ارائه یک مهلت تنفسی بازگشت ارز به مدت 12 ماه برای صادرکنندگان گلیم خبر داده است.

پویا محمودیان با اعلام این خبر گفته که با پیگیری‌های معاونت متبوعش و البته به همت وزیر میراث فرهنگی، صادرکنندگان گلیم هم مثل صادرکنندگان فرش‌های دستبافت از مهلت تنفس بازگشت ارز به مدت 12 ماه بهره‌مند می‌شوند. خبر خوب ما البته به همین‌جا ختم نمی‌شود، چرا که به گفته محمودیان تعیین زمان تنفس صادرکنندگان سایر محصولات صنایع‌دستی هم تا سقف شش ماه مورد تأیید و موافقت وزارت صمت قرار گرفته است.‌/ میراث آریا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر