jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۴۳۰   ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

افرادی به خاطر اختلاف مالی با مردی، پسر او را ربودند و 136 روز به گروگان گرفتند.

به گزارش جام‌جم، سردار احمد طاهری، جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: دوم مرداد امسال مرد 21 ساله‌ای در یکی از مناطق شهر مشهد از سوی سرنشینان خودروی پژو 405 ربوده شد. در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد که او ساکن تهران بوده و برای انتقال سند خودروی پژو پارس به مشهد آمده که از سوی افراد ناشناس ربوده شده است. آدم‌رباها با پدر این جوان اختلاف حساب مالی در ارتباط با خرید و فروش خودرو داشتند و در تماس با خانواده گروگان در قبال آزادی او 300 میلیون تومان پول خواسته بودند.
وی افزود: درتحقیقات پلیسی رد آدم‌رباها در سیستان و بلوچستان به دست آمد. آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این‌که شامگاه شنبه 23 آذر امسال، محل نگهداری گروگان در منطقه نصرت‌آباد زاهدان به دست آمد. ماموران برای دستگیری آنها به مخفیگاهشان اعزام شدند تا این‌که معلوم شد، آدم‌رباها متواری و در بازرسی از آنجا گروگان که 136 در اسارتگاه آنها بود نجات یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر